Forduló Időszak Hazai csapat Vendég csapat Dátum Nap Időpont Sportlétesítmény
B01 2019-02-11 - 02-17 Obsitos Sport Klub I. KrixTeam B 2019-02-14 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Fanyűvők Szabadkikötő egyeztetés alatt hétfő 00:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Kőbánya SC Olajos Tarolók egyeztetés alatt hétfő 00:00 Postás SE sporttelep
    Merkapt Maraton Team SE B Femina Old Boys A 2019-02-14 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Hűha KrixTeam A 2019-02-12 kedd 17:45 Budapesti Erőmű
B02 2019-02-18 - 02-24 Olajos Tarolók Obsitos Sport Klub I. 2019-02-18 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    KrixTeam A Fanyűvők 2019-02-20 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
    Femina Old Boys A Kőbánya SC 2019-02-22 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Szabadkikötő Merkapt Maraton Team SE B 2019-02-20 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    KrixTeam B Hűha 2019-02-21 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű
B03 2019-02-25 - 03-03 Obsitos Sport Klub I. KrixTeam A 2019-02-28 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Fanyűvők Femina Old Boys A 2019-02-27 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Kőbánya SC KrixTeam B 2019-02-28 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep
    Merkapt Maraton Team SE B Hűha 2019-02-28 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Szabadkikötő Olajos Tarolók 2019-02-27 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
B04 2019-03-04 - 03-10 Hűha Obsitos Sport Klub I. 2019-03-05 kedd 17:45 Budapesti Erőmű
    KrixTeam B Fanyűvők 2019-03-07 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű
    Szabadkikötő Kőbánya SC 2019-03-06 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    KrixTeam A Merkapt Maraton Team SE B 2019-03-06 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
    Olajos Tarolók Femina Old Boys A 2019-03-04 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
B05 2019-03-11 - 03-17 Femina Old Boys A Obsitos Sport Klub I. 2019-03-15 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Fanyűvők Olajos Tarolók 2019-03-13 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Hűha Kőbánya SC 2019-03-12 kedd 17:45 Budapesti Erőmű
    Merkapt Maraton Team SE B KrixTeam B 2019-03-14 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    KrixTeam A Szabadkikötő 2019-03-13 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
B06 2019-03-18 - 03-24 Obsitos Sport Klub I. Merkapt Maraton Team SE B 2019-03-21 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Kőbánya SC Fanyűvők 2019-03-21 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep
    Szabadkikötő Femina Old Boys A 2019-03-20 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    Hűha Olajos Tarolók 2019-03-19 kedd 17:00 Budapesti Erőmű
    KrixTeam B KrixTeam A 2019-03-21 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű
B07 2019-03-25 - 03-31 Obsitos Sport Klub I. Szabadkikötő 2019-03-28 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Hűha Fanyűvők 2019-03-26 kedd 17:45 Budapesti Erőmű
    KrixTeam A Kőbánya SC 2019-03-27 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
    Merkapt Maraton Team SE B Olajos Tarolók 2019-03-28 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    KrixTeam B Femina Old Boys A 2019-03-28 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű
B08 2019-04-01 - 04-07 Kőbánya SC Obsitos Sport Klub I. 2019-04-04 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep
    Fanyűvők Merkapt Maraton Team SE B 2019-04-03 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Szabadkikötő KrixTeam B 2019-04-03 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    Femina Old Boys A Hűha 2019-04-05 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Olajos Tarolók KrixTeam A 2019-04-01 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
B09 2019-04-08 - 04-14 Obsitos Sport Klub I. Fanyűvők 2019-04-11 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Merkapt Maraton Team SE B Kőbánya SC 2019-04-11 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Hűha Szabadkikötő 2019-04-09 kedd 17:00 Budapesti Erőmű
    KrixTeam B Olajos Tarolók 2019-04-11 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű
    KrixTeam A Femina Old Boys A 2019-04-10 szerda 16:00 Budapesti Erőmű