Forduló Időszak Hazai csapat Vendég csapat Dátum Nap Időpont Sportlétesítmény Összfa arány Pontarány
B01 2019-02-11 - 02-17 Obsitos Sport Klub I. KrixTeam B 2019-02-14 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1398 : 1393 3 : 3
    Fanyűvők Szabadkikötő egyeztetés alatt hétfő 00:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    Kőbánya SC Olajos Teke Klub 2019-04-18 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep 1523 : 1538 2 : 4
    Merkapt Maraton Team SE B Femina Old Boys A 2019-02-14 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1309 : 1324 1 : 5
    Hűha KrixTeam A 2019-02-12 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1369 : 1345 4 : 2
B02 2019-02-18 - 02-24 Olajos Teke Klub Obsitos Sport Klub I. 2019-02-18 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1535 : 1422 4 : 2
    KrixTeam A Fanyűvők 2019-02-20 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1517 : 1304 5 : 1
    Femina Old Boys A Kőbánya SC 2019-02-22 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria 1331 : 1232 4 : 2
    Szabadkikötő Merkapt Maraton Team SE B 2019-02-20 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1467 : 1274 5 : 1
    KrixTeam B Hűha 2019-02-21 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1309 : 1372 2 : 4
B03 2019-02-25 - 03-03 Obsitos Sport Klub I. KrixTeam A 2019-02-28 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1395 : 1557 1 : 5
    Fanyűvők Femina Old Boys A 2019-02-27 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1193 : 1217 2 : 4
    Kőbánya SC KrixTeam B 2019-02-28 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep 1539 : 1527 4 : 2
    Merkapt Maraton Team SE B Hűha 2019-04-30 kedd 17:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Szabadkikötő Olajos Teke Klub 2019-02-27 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1496 : 1370 5 : 1
B04 2019-03-04 - 03-10 Hűha Obsitos Sport Klub I. 2019-04-23 kedd 17:00 Budapesti Erőmű : :
    KrixTeam B Fanyűvők 2019-03-07 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1350 : 1426 2 : 4
    Szabadkikötő Kőbánya SC 2019-03-06 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1412 : 1384 5 : 1
    KrixTeam A Merkapt Maraton Team SE B 2019-02-25 hétfő 16:00 Budapesti Erőmű 1315 : 1184 5 : 1
    Olajos Teke Klub Femina Old Boys A 2019-03-08 péntek 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1344 : 1339 4 : 2
B05 2019-03-11 - 03-17 Femina Old Boys A Obsitos Sport Klub I. 2019-03-14 csütörtök 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria 1303 : 1310 2 : 4
    Fanyűvők Olajos Teke Klub 2019-03-13 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1315 : 1339 2 : 4
    Hűha Kőbánya SC 2019-03-12 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1393 : 1361 4 : 2
    Merkapt Maraton Team SE B KrixTeam B egyeztetés alatt hétfő 00:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    KrixTeam A Szabadkikötő 2019-03-13 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1441 : 1370 4 : 2
B06 2019-03-18 - 03-24 Obsitos Sport Klub I. Merkapt Maraton Team SE B 2019-03-21 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1484 : 1400 4 : 2
    Kőbánya SC Fanyűvők 2019-03-19 kedd 16:30 Postás SE sporttelep 1565 : 1526 4 : 2
    Szabadkikötő Femina Old Boys A 2019-04-17 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1394 : 1288 5 : 1
    Hűha Olajos Teke Klub 2019-03-19 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1326 : 1313 4 : 2
    KrixTeam B KrixTeam A 2019-03-21 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1398 : 1455 2 : 4
B07 2019-03-25 - 03-31 Obsitos Sport Klub I. Szabadkikötő 2019-03-28 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1440 : 1184 3 : 3
    Hűha Fanyűvők 2019-03-26 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1345 : 1337 4 : 2
    KrixTeam A Kőbánya SC 2019-04-17 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1404 : 1300 4 : 2
    Merkapt Maraton Team SE B Olajos Teke Klub 2019-04-25 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    KrixTeam B Femina Old Boys A 2019-03-28 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1460 : 1346 5 : 1
B08 2019-04-01 - 04-07 Kőbánya SC Obsitos Sport Klub I. 2019-04-04 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep 1461 : 1500 2 : 4
    Fanyűvők Merkapt Maraton Team SE B 2019-04-03 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1334 : 1215 5 : 1
    Szabadkikötő KrixTeam B 2019-04-03 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1485 : 1480 4 : 2
    Femina Old Boys A Hűha 2019-04-16 kedd 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria 1396 : 1277 5 : 1
    Olajos Teke Klub KrixTeam A 2019-04-01 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1365 : 1493 2 : 4
B09 2019-04-08 - 04-14 Obsitos Sport Klub I. Fanyűvők 2019-04-11 csütörtök 17:30 Gázművek MTE 1511 : 1402 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Kőbánya SC 2019-04-11 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1311 : 1400 2 : 4
    Hűha Szabadkikötő 2019-04-09 kedd 17:00 Budapesti Erőmű 1423 : 1268 5 : 1
    KrixTeam B Olajos Teke Klub 2019-04-11 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű 1403 : 1365 4 : 2
    KrixTeam A Femina Old Boys A 2019-04-10 szerda 16:00 Budapesti Erőmű 1418 : 1224 5 : 1