Forduló Időszak Hazai csapat Vendég csapat Dátum Nap Időpont Sportlétesítmény
A01 2019-02-11 - 02-17 Obsitos Sport Klub II. Merkapt Maraton Team SE A 2019-02-14 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Suhanó Golyó 2019-02-12 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Femina Golyószórók Bp. 2019-02-14 csütörtök 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Battai Gurítók Tekergetők 2019-02-23 szombat 10:30 KlubSirály Csónakház
A02 2019-02-18 - 02-24 Piros Arany Obsitos Sport Klub II. 2019-02-21 csütörtök 17:00 Gázművek MTE
    Merkapt Maraton Team SE A Battai Gurítók 2019-02-20 szerda 17:30 Merkapt Maraton Sportközpont
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Golyószórók Bp. 2019-02-19 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Suhanó Golyó Femina 2019-02-19 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
A03 2019-02-25 - 03-03 Golyószórók Bp. Piros Arany 2019-02-26 kedd 18:00 Gázművek MTE
    Suhanó Golyó Merkapt Maraton Team SE A 2019-02-26 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Tekergetők Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2019-02-26 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Battai Gurítók Obsitos Sport Klub II. 2019-03-03 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
A04 2019-03-04 - 03-10 Piros Arany Battai Gurítók 2019-03-05 kedd 18:00 Gázművek MTE
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Obsitos Sport Klub II. 2019-03-05 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Femina Tekergetők 2019-03-07 csütörtök 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Golyószórók Bp. Suhanó Golyó 2019-03-05 kedd 16:30 Gázművek MTE
A05 2019-03-11 - 03-17 Suhanó Golyó Piros Arany 2019-03-12 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Tekergetők Merkapt Maraton Team SE A 2019-03-12 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Battai Gurítók Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2019-03-17 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
    Obsitos Sport Klub II. Femina 2019-03-14 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
A06 2019-03-18 - 03-24 Piros Arany Tekergetők 2019-03-19 kedd 18:00 Gázművek MTE
    Merkapt Maraton Team SE A Golyószórók Bp. 2019-03-21 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Femina Battai Gurítók 2019-03-22 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Suhanó Golyó Obsitos Sport Klub II. 2019-03-19 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
A07 2019-03-25 - 03-31 Femina Piros Arany 2019-03-29 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Merkapt Maraton Team SE A 2019-03-26 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Obsitos Sport Klub II. Tekergetők 2019-03-28 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    Battai Gurítók Golyószórók Bp. 2019-03-31 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
A08 2019-04-01 - 04-07 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Piros Arany 2019-04-02 kedd 17:45 Budapesti Erőmű
    Merkapt Maraton Team SE A Femina 2019-04-04 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Tekergetők Suhanó Golyó 2019-04-02 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Golyószórók Bp. Obsitos Sport Klub II. 2019-04-02 kedd 16:00 Gázművek MTE
A09 2019-04-08 - 04-14 Piros Arany Merkapt Maraton Team SE A 2019-04-09 kedd 18:00 Gázművek MTE
    Femina Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2019-04-12 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Golyószórók Bp. Tekergetők 2019-04-09 kedd 16:30 Gázművek MTE
    Suhanó Golyó Battai Gurítók 2019-04-09 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE