Forduló Időszak Hazai csapat Vendég csapat Dátum Nap Időpont Sportlétesítmény
A01 2018-02-19 - 02-25 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Femina 2018-02-20 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Tekergetők Battai Gurítók 2018-02-20 kedd 17:45 Budapesti Erőmű
    Golyószórók Bp. Merkapt Maraton Team SE 2018-02-20 kedd 16:00 Gázművek MTE
B01 2018-02-19 - 02-25 Olajos Tarolók Szabadkikötő 2018-02-19 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Obsitos Sport Klub Kőbánya SC 2018-02-22 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    Suhanó Golyó Fanyűvők 2018-02-20 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Merkapt Maraton Team SE SZI-B Hűha 2018-03-22 csütörtök 17:00 Merkapt Maraton Sportközpont
A02 2018-02-26 - 03-04 Battai Gurítók Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-03-04 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
    Tekergetők Golyószórók Bp. 2018-05-29 kedd 17:00 Budapesti Erőmű
    Femina Piros Arany 2018-03-01 csütörtök 16:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
B02 2018-02-26 - 03-04 Kőbánya SC Olajos Tarolók 2018-03-01 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep
    Fanyűvők Obsitos Sport Klub 2018-02-28 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Merkapt Maraton Team SE Suhanó Golyó 2018-02-27 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Szabadkikötő Obsitos Sport Klub 2018-02-28 szerda 16:00 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
A03 2018-03-05 - 03-11 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Golyószórók Bp. 2018-03-06 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Merkapt Maraton Team SE Femina 2018-03-08 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Battai Gurítók Piros Arany 2018-03-11 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
A04 2018-03-12 - 03-18 Merkapt Maraton Team SE A Battai Gurítók 2018-03-13 kedd 17:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Piros Arany Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-03-13 kedd 16:00 Gázművek MTE
    Femina Tekergetők 2018-03-14 szerda 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
B03 2018-03-12 - 03-18 Olajos Tarolók Merkapt Maraton Team SE SZI-B 2018-05-28 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Szabadkikötő Suhanó Golyó 2018-03-14 szerda 16:00 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    Hűha Kőbánya SC 2018-03-13 kedd 17:30 Budapesti Erőmű
    Obsitos Sport Klub Fanyűvők 2018-03-15 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
A05 2018-03-19 - 03-25 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Merkapt Maraton Team SE 2018-03-20 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Piros Arany Tekergetők 2018-03-20 kedd 17:30 Gázművek MTE
    Golyószórók Bp. Femina 2018-03-20 kedd 16:00 Gázművek MTE
A06 2018-03-26 - 04-01 Tekergetők Merkapt Maraton Team SE 2018-03-27 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Golyószórók Bp. Piros Arany 2018-03-27 kedd 17:00 Gázművek MTE
    Femina Battai Gurítók 2018-04-05 csütörtök 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
B04 2018-03-26 - 04-01 Fanyűvők Olajos Tarolók 2018-03-28 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Merkapt Maraton Team SE Obsitos Sport Klub 2018-03-27 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Hűha Szabadkikötő 2018-03-27 kedd 17:30 Budapesti Erőmű
    Kőbánya SC Obsitos Sport Klub I. 2018-03-29 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep
A07 2018-04-02 - 04-08 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Tekergetők 2018-04-03 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Merkapt Maraton Team SE Piros Arany 2018-04-05 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Battai Gurítók Golyószórók Bp. 2018-04-08 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
B05 2018-04-02 - 04-08 Szabadkikötő Fanyűvők 2018-04-04 szerda 16:00 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    Obsitos Sport Klub Olajos Tarolók 2018-04-05 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Hűha Obsitos Sport Klub 2018-04-03 kedd 17:30 Budapesti Erőmű
    Suhanó Golyó Kőbánya SC 2018-06-26 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
A08 2018-04-09 - 04-15 Battai Gurítók Tekergetők 2018-04-29 10:30 KlubSirály Csónakház
    Merkapt Maraton Team SE Golyószórók Bp. 2018-04-12 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Femina Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-04-13 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
A09 2018-04-16 - 04-22 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Battai Gurítók 2018-04-17 kedd 17:00 Budapesti Erőmű
    Golyószórók Bp. Tekergetők 2018-04-17 kedd 16:00 Gázművek MTE
    Piros Arany Femina 2018-04-17 kedd 17:30 Gázművek MTE
B06 2018-04-16 - 04-22 Olajos Tarolók Hűha 2018-04-16 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Obsitos Sport Klub Szabadkikötő 2018-04-19 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    Obsitos Sport Klub I. Suhanó Golyó 2018-03-22 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Kőbánya SC Merkapt Maraton Team SE SZI-B 2018-04-06 péntek 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
A10 2018-04-23 - 04-29 Golyószórók Bp. Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-04-24 kedd 16:00 Gázművek MTE
    Femina Merkapt Maraton Team SE 2018-04-27 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Piros Arany Battai Gurítók 2018-05-24 csütörtök 18:00 Gázművek MTE
B07 2018-04-23 - 04-29 Suhanó Golyó Olajos Tarolók 2018-04-24 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Obsitos Sport Klub II. Obsitos Sport Klub I. 2018-03-22 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    Szabadkikötő Merkapt Maraton Team SE 2018-04-25 szerda 16:00 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    Hűha Fanyűvők 2018-04-24 kedd 17:30 Budapesti Erőmű
A11 2018-04-30 - 05-06 Battai Gurítók Merkapt Maraton Team SE 2018-05-06 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Piros Arany egyeztetés alatt hétfő 00:00 Budapesti Erőmű
    Tekergetők Femina 2018-04-24 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
A12 2018-05-07 - 05-13 Merkapt Maraton Team SE Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-05-10 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Tekergetők Piros Arany 2018-05-08 kedd 17:00 Budapesti Erőmű
    Femina Golyószórók Bp. 2018-05-18 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
B08 2018-05-07 - 05-13 Fanyűvők Merkapt Maraton Team SE 2018-05-09 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Kőbánya SC Szabadkikötő 2018-05-10 csütörtök 18:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Obsitos Sport Klub Suhanó Golyó 2018-05-10 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    Obsitos Sport Klub I. Hűha 2018-04-10 kedd 16:00 Gázművek MTE
A13 2018-05-14 - 05-20 Merkapt Maraton Team SE Tekergetők 2018-05-17 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Piros Arany Golyószórók Bp. 2018-05-15 kedd 16:30 Gázművek MTE
    Battai Gurítók Femina 2018-06-17 10:30 KlubSirály Csónakház
A14 2018-05-21 - 05-27 Tekergetők Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-05-22 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Piros Arany Merkapt Maraton Team SE 2018-05-22 kedd 17:30 Gázművek MTE
    Golyószórók Bp. Battai Gurítók 2018-06-05 kedd 17:00 Gázművek MTE
B09 2018-05-21 - 05-27 Olajos Tarolók Obsitos Sport Klub II. 2018-05-14 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Suhanó Golyó Hűha 2018-05-22 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Merkapt Maraton Team SE SZI-B Obsitos Sport Klub I. 2018-04-03 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Fanyűvők Kőbánya SC 2018-05-23 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
A15 2018-09-03 - 09-09 Battai Gurítók Tekergetők 2018-09-09 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
    Merkapt Maraton Team SE Golyószórók Bp. 2018-09-06 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Femina Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-09-07 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
B10 2018-09-03 - 09-09 Olajos Tarolók Obsitos Sport Klub 2018-09-03 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Suhanó Golyó BKN 2018-09-04 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Kőbánya SC KrixTeam 2018-09-06 csütörtök 18:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Hűha Merkapt Maraton Team SE 2018-09-04 kedd 17:30 Budapesti Erőmű
    Fanyűvők Szabadkikötő 2018-09-05 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
A16 2018-09-10 - 09-16 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Battai Gurítók 2018-09-11 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Golyószórók Bp. Tekergetők 2018-09-11 kedd 16:00 Gázművek MTE
    Piros Arany Femina 2018-09-11 kedd 17:30 Gázművek MTE
B11 2018-09-10 - 09-16 Obsitos Sport Klub Olajos Tarolók 2018-09-13 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    Fanyűvők Suhanó Golyó 2018-09-12 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Merkapt Maraton Team SE Kőbánya SC 2018-09-11 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    BKN Hűha 2018-09-10
    KrixTeam Szabadkikötő 2018-09-12 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
A17 2018-09-17 - 09-23 Merkapt Maraton Team SE Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-09-20 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Tekergetők Piros Arany 2018-09-18 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Femina Golyószórók Bp. 2018-09-21 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
B12 2018-09-17 - 09-23 Obsitos Sport Klub KrixTeam 2018-09-20 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Suhanó Golyó Merkapt Maraton Team SE 2018-09-18 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Kőbánya SC Fanyűvők 2018-09-20 csütörtök 18:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Szabadkikötő Olajos Tarolók 2018-09-19 szerda 16:00 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    Obsitos Sport Klub BKN 2018-09-20 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
A18 2018-09-24 - 09-30 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Piros Arany 2018-09-25 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Tekergetők Femina 2018-09-25 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Battai Gurítók Merkapt Maraton Team SE 2018-09-30 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
A19 2018-10-01 - 10-07 Golyószórók Bp. Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-10-02 kedd 16:00 Gázművek MTE
    Femina Merkapt Maraton Team SE 2018-10-05 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Piros Arany Battai Gurítók 2018-10-02 kedd 17:30 Gázművek MTE
B13 2018-10-01 - 10-07 KrixTeam Obsitos Sport Klub 2018-10-03 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
    Fanyűvők Obsitos Sport Klub 2018-10-03 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Hűha Suhanó Golyó 2018-10-02 kedd 17:30 Budapesti Erőmű
    Olajos Tarolók Kőbánya SC 2018-10-01 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Merkapt Maraton Team SE BKN 2018-10-02 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
A20 2018-10-08 - 10-14 Merkapt Maraton Team SE Tekergetők 2018-10-11 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Piros Arany Golyószórók Bp. 2018-10-09 kedd 17:30 Gázművek MTE
    Battai Gurítók Femina 2018-10-14 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
B14 2018-10-08 - 10-14 Szabadkikötő Kőbánya SC 2018-10-10 szerda 16:00 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    Hűha Olajos Tarolók 2018-10-09 kedd 17:30 Budapesti Erőmű
    Fanyűvők KrixTeam 2018-10-10 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Obsitos Sport Klub Merkapt Maraton Team SE 2018-10-11 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    BKN Obsitos Sport Klub 2018-10-08
A21 2018-10-15 - 10-21 Tekergetők Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-10-16 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Piros Arany Merkapt Maraton Team SE 2018-10-16 kedd 17:30 Gázművek MTE
    Golyószórók Bp. Battai Gurítók 2018-10-16 kedd 16:00 Gázművek MTE
B15 2018-10-15 - 10-21 Obsitos Sport Klub Fanyűvők 2018-10-18 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    Obsitos Sport Klub Szabadkikötő 2018-10-18 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    KrixTeam Suhanó Golyó 2018-10-17 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
    Kőbánya SC Hűha 2018-10-18 csütörtök 18:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Olajos Tarolók BKN 2018-10-15 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
B16 2018-10-22 - 11-04 Merkapt Maraton Team SE Olajos Tarolók 2018-10-23 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Suhanó Golyó Obsitos Sport Klub 2018-10-23 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    BKN Szabadkikötő 2018-10-22
    Kőbánya SC Obsitos Sport Klub 2018-10-25 csütörtök 18:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    KrixTeam Hűha 2018-10-24 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
A22 2018-10-29 - 11-04 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Femina 2018-10-30 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Tekergetők Battai Gurítók 2018-10-30 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Golyószórók Bp. Merkapt Maraton Team SE 2018-10-30 kedd 16:00 Gázművek MTE
A23 2018-11-05 - 11-11 Battai Gurítók Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-11-11 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
    Tekergetők Golyószórók Bp. 2018-11-06 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Femina Piros Arany 2018-11-09 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
B17 2018-11-05 - 11-11 Szabadkikötő Obsitos Sport Klub 2018-11-07 szerda 16:00 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    Hűha Obsitos Sport Klub 2018-11-06 kedd 17:30 Budapesti Erőmű
    Olajos Tarolók Suhanó Golyó 2018-11-05 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Fanyűvők BKN 2018-11-07 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Merkapt Maraton Team SE KrixTeam 2018-11-06 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
A24 2018-11-12 - 11-18 Battai Gurítók Piros Arany 2018-11-18 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Golyószórók Bp. 2018-11-13 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Merkapt Maraton Team SE Femina 2018-11-15 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
B18 2018-11-12 - 11-18 BKN Kőbánya SC 2018-11-12
    Olajos Tarolók Fanyűvők 2018-11-12 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Obsitos Sport Klub Hűha 2018-11-15 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    Obsitos Sport Klub Merkapt Maraton Team SE 2018-11-15 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Suhanó Golyó Szabadkikötő 2018-11-13 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
A25 2018-11-19 - 11-25 Piros Arany Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2018-11-20 kedd 17:30 Gázművek MTE
    Femina Tekergetők 2018-11-23 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Merkapt Maraton Team SE Battai Gurítók 2018-11-22 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
A26 2018-11-26 - 12-02 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Merkapt Maraton Team SE 2018-11-27 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Piros Arany Tekergetők 2018-11-27 kedd 17:30 Gázművek MTE
    Golyószórók Bp. Femina 2018-11-27 kedd 16:00 Gázművek MTE
B19 2018-11-26 - 12-02 Suhanó Golyó Obsitos Sport Klub 2018-11-27 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Obsitos Sport Klub Kőbánya SC 2018-11-29 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Fanyűvők Hűha 2018-11-28 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Merkapt Maraton Team SE Szabadkikötő 2018-11-27 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    KrixTeam Olajos Tarolók 2018-11-28 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
A27 2018-12-03 - 12-09 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Tekergetők 2018-12-04 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Merkapt Maraton Team SE Piros Arany 2018-12-06 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Battai Gurítók Golyószórók Bp. 2018-12-09 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
A28 2018-12-10 - 12-16 Golyószórók Bp. Piros Arany 2018-12-11 kedd 16:00 Gázművek MTE
    Femina Battai Gurítók 2018-12-14 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Tekergetők Merkapt Maraton Team SE 2018-12-11 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
B20 2018-12-10 - 12-16 KrixTeam BKN 2018-12-12 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
    Obsitos Sport Klub Obsitos Sport Klub 2018-12-13 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Kőbánya SC Suhanó Golyó 2018-12-13 csütörtök 18:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Szabadkikötő Hűha 2018-12-12 szerda 16:00 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    Merkapt Maraton Team SE Fanyűvők 2018-12-11 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont