Forduló Időszak Hazai csapat Vendég csapat Dátum Nap Időpont Sportlétesítmény
A01 2019-02-11 - 02-17 Obsitos Sport Klub II. Merkapt Maraton Team SE A 2019-02-14 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Suhanó Golyó 2019-02-12 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Femina Golyószórók Bp. 2019-02-14 csütörtök 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Battai Gurítók Tekergetők 2019-02-23 szombat 10:30 KlubSirály Csónakház
B01 2019-02-11 - 02-17 Obsitos Sport Klub I. KrixTeam B 2019-02-14 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Fanyűvők Szabadkikötő egyeztetés alatt hétfő 00:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Kőbánya SC Olajos Tarolók egyeztetés alatt hétfő 00:00 Postás SE sporttelep
    Merkapt Maraton Team SE B Femina Old Boys A 2019-02-14 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Hűha KrixTeam A 2019-02-12 kedd 17:45 Budapesti Erőmű
A02 2019-02-18 - 02-24 Piros Arany Obsitos Sport Klub II. 2019-02-21 csütörtök 17:00 Gázművek MTE
    Merkapt Maraton Team SE A Battai Gurítók 2019-02-20 szerda 17:30 Merkapt Maraton Sportközpont
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Golyószórók Bp. 2019-02-19 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
    Suhanó Golyó Femina 2019-02-19 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
B02 2019-02-18 - 02-24 Femina Old Boys A Kőbánya SC 2019-02-22 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Szabadkikötő Merkapt Maraton Team SE B 2019-02-20 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    KrixTeam B Hűha 2019-02-21 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű
    Olajos Tarolók Obsitos Sport Klub I. 2019-02-18 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    KrixTeam A Fanyűvők 2019-02-20 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
A03 2019-02-25 - 03-03 Battai Gurítók Obsitos Sport Klub II. 2019-03-03 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
    Golyószórók Bp. Piros Arany 2019-02-26 kedd 18:00 Gázművek MTE
    Suhanó Golyó Merkapt Maraton Team SE A 2019-02-26 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Tekergetők Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2019-02-26 kedd 16:00 Budapesti Erőmű
B03 2019-02-25 - 03-03 Obsitos Sport Klub I. KrixTeam A 2019-02-28 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Fanyűvők Femina Old Boys A 2019-02-27 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Kőbánya SC KrixTeam B 2019-02-28 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep
    Merkapt Maraton Team SE B Hűha 2019-02-28 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Szabadkikötő Olajos Tarolók 2019-02-27 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
A04 2019-03-04 - 03-10 Piros Arany Battai Gurítók 2019-03-05 kedd 18:00 Gázművek MTE
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Obsitos Sport Klub II. 2019-03-05 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Femina Tekergetők 2019-03-07 csütörtök 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Golyószórók Bp. Suhanó Golyó 2019-03-05 kedd 16:30 Gázművek MTE
B04 2019-03-04 - 03-10 KrixTeam A Merkapt Maraton Team SE B 2019-03-06 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
    Olajos Tarolók Femina Old Boys A 2019-03-04 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
    Hűha Obsitos Sport Klub I. 2019-03-05 kedd 17:45 Budapesti Erőmű
    KrixTeam B Fanyűvők 2019-03-07 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű
    Szabadkikötő Kőbánya SC 2019-03-06 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
A05 2019-03-11 - 03-17 Suhanó Golyó Piros Arany 2019-03-12 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Tekergetők Merkapt Maraton Team SE A 2019-03-12 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Battai Gurítók Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2019-03-17 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
    Obsitos Sport Klub II. Femina 2019-03-14 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
B05 2019-03-11 - 03-17 KrixTeam A Szabadkikötő 2019-03-13 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
    Femina Old Boys A Obsitos Sport Klub I. 2019-03-15 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Fanyűvők Olajos Tarolók 2019-03-13 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Hűha Kőbánya SC 2019-03-12 kedd 17:45 Budapesti Erőmű
    Merkapt Maraton Team SE B KrixTeam B 2019-03-14 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
A06 2019-03-18 - 03-24 Femina Battai Gurítók 2019-03-22 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Suhanó Golyó Obsitos Sport Klub II. 2019-03-19 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Piros Arany Tekergetők 2019-03-19 kedd 18:00 Gázművek MTE
    Merkapt Maraton Team SE A Golyószórók Bp. 2019-03-21 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
B06 2019-03-18 - 03-24 Obsitos Sport Klub I. Merkapt Maraton Team SE B 2019-03-21 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Kőbánya SC Fanyűvők 2019-03-21 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep
    Szabadkikötő Femina Old Boys A 2019-03-20 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    Hűha Olajos Tarolók 2019-03-19 kedd 17:00 Budapesti Erőmű
    KrixTeam B KrixTeam A 2019-03-21 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű
A07 2019-03-25 - 03-31 Femina Piros Arany 2019-03-29 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Merkapt Maraton Team SE A 2019-03-26 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Obsitos Sport Klub II. Tekergetők 2019-03-28 csütörtök 16:00 Gázművek MTE
    Battai Gurítók Golyószórók Bp. 2019-03-31 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház
B07 2019-03-25 - 03-31 Obsitos Sport Klub I. Szabadkikötő 2019-03-28 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Hűha Fanyűvők 2019-03-26 kedd 17:45 Budapesti Erőmű
    KrixTeam A Kőbánya SC 2019-03-27 szerda 16:00 Budapesti Erőmű
    Merkapt Maraton Team SE B Olajos Tarolók 2019-03-28 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    KrixTeam B Femina Old Boys A 2019-03-28 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű
A08 2019-04-01 - 04-07 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Piros Arany 2019-04-02 kedd 17:45 Budapesti Erőmű
    Merkapt Maraton Team SE A Femina 2019-04-04 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Tekergetők Suhanó Golyó 2019-04-02 kedd 15:00 Budapesti Erőmű
    Golyószórók Bp. Obsitos Sport Klub II. 2019-04-02 kedd 16:00 Gázművek MTE
B08 2019-04-01 - 04-07 Kőbánya SC Obsitos Sport Klub I. 2019-04-04 csütörtök 16:30 Postás SE sporttelep
    Fanyűvők Merkapt Maraton Team SE B 2019-04-03 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
    Szabadkikötő KrixTeam B 2019-04-03 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep
    Femina Old Boys A Hűha 2019-04-05 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Olajos Tarolók KrixTeam A 2019-04-01 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum
A09 2019-04-08 - 04-14 Piros Arany Merkapt Maraton Team SE A 2019-04-09 kedd 18:00 Gázművek MTE
    Femina Nagytétényi Tekézők Baráti Köre 2019-04-12 péntek 17:00 Femina Kisvendéglő és Pizzéria
    Golyószórók Bp. Tekergetők 2019-04-09 kedd 16:30 Gázművek MTE
    Suhanó Golyó Battai Gurítók 2019-04-09 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE
B09 2019-04-08 - 04-14 Obsitos Sport Klub I. Fanyűvők 2019-04-11 csütörtök 17:30 Gázművek MTE
    Merkapt Maraton Team SE B Kőbánya SC 2019-04-11 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont
    Hűha Szabadkikötő 2019-04-09 kedd 17:00 Budapesti Erőmű
    KrixTeam B Olajos Tarolók 2019-04-11 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű
    KrixTeam A Femina Old Boys A 2019-04-10 szerda 16:00 Budapesti Erőmű