Forduló Időszak Hazai csapat Vendég csapat Dátum Nap Időpont Sportlétesítmény Összfa arány Pontarány
A01 2020-02-10 - 02-16 Olajos Tarolók Merkapt Maraton Team SE A 2020-02-10 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1400 : 1725 0 : 6
    Complexpress KrixTeam B 2020-04-23 csütörtök 17:00 Postás SE Sporttelep : :
    Obsitos Sport Klub I. Golyószórók Bp. 2020-02-13 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE 1380 : 1406 2 : 4
    NT-TE B SZ-B Suhanó Golyó 2020-02-11 kedd 15:00 Budapesti Erőmű 1280 : 1311 2 : 4
B01 2020-02-10 - 02-16 Szabadkikötő Piros Arany 2020-02-12 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep 1505 : 1506 2 : 4
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Fanyűvők 2020-02-11 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1454 : 1184 5 : 1
    Obsitos Sport Klub II. Complexpress Old Boys A 2020-02-13 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE 1493 : 1429 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Battai Gurítók 2020-02-13 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1446 : 1445 4 : 2
A02 2020-02-17 - 02-23 Olajos Tarolók Complexpress 2020-02-17 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum 1495 : 1686 1 : 5
    NT-TE B SZ-B Golyószórók Bp. 2020-02-18 kedd 15:00 Budapesti Erőmű 1285 : 1504 0 : 6
    Suhanó Golyó KrixTeam B 2020-02-18 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1355 : 1572 1 : 5
    Obsitos Sport Klub I. Hűha 2020-02-20 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE : :
B02 2020-02-17 - 02-23 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Szabadkikötő 2020-02-18 kedd 17:45 Budapesti Erőmű 1502 : 1294 5 : 1
    Obsitos Sport Klub II. Merkapt Maraton Team SE B 2020-02-20 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE : :
    Fanyűvők Battai Gurítók 2020-02-19 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1480 : 1516 2 : 4
    Complexpress Old Boys A KrixTeam A 2020-02-20 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
A03 2020-02-24 - 03-01 KrixTeam B Olajos Tarolók 2020-02-27 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű : :
    Merkapt Maraton Team SE A NT-TE B SZ-B 2020-02-27 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Golyószórók Bp. Hűha 2020-02-25 kedd 17:45 NKM Gáz SE : :
    Suhanó Golyó Obsitos Sport Klub I. 2020-02-25 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
B03 2020-02-24 - 03-01 Battai Gurítók Complexpress Old Boys A 2020-03-22 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
    Szabadkikötő Fanyűvők 2020-02-26 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep : :
    Piros Arany Merkapt Maraton Team SE B 2020-02-25 kedd 16:00 Budapesti Erőmű : :
    KrixTeam A Obsitos Sport Klub II. 2020-02-26 szerda 16:30 Budapesti Erőmű : :
A04 2020-03-02 - 03-08 Obsitos Sport Klub I. Merkapt Maraton Team SE A 2020-03-05 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE : :
    NT-TE B SZ-B Complexpress 2020-03-03 kedd 15:00 Budapesti Erőmű : :
    KrixTeam B Golyószórók Bp. 2020-03-05 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű : :
    Hűha Suhanó Golyó 2020-03-03 kedd 17:45 Budapesti Erőmű : :
B04 2020-03-02 - 03-08 Complexpress Old Boys A Piros Arany 2020-03-05 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Merkapt Maraton Team SE B NT-TE A 2020-03-05 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Obsitos Sport Klub II. Fanyűvők 2020-03-05 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE : :
    Battai Gurítók KrixTeam A 2020-03-29 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
A05 2020-03-09 - 03-15 Merkapt Maraton Team SE A KrixTeam B 2020-03-12 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Hűha Complexpress 2020-03-10 kedd 16:00 Budapesti Erőmű : :
    Suhanó Golyó Olajos Tarolók 2020-03-10 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    Obsitos Sport Klub I. NT-TE B SZ-B 2020-03-12 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE : :
B05 2020-03-09 - 03-15 Fanyűvők Piros Arany 2020-03-11 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    KrixTeam A NT-TE A 2020-03-11 szerda 16:30 Budapesti Erőmű : :
    Szabadkikötő Battai Gurítók 2020-03-11 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep : :
    Complexpress Old Boys A Merkapt Maraton Team SE B 2020-03-12 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
A06 2020-03-16 - 03-22 Golyószórók Bp. Olajos Tarolók 2020-03-17 kedd 16:00 NKM Gáz SE : :
    KrixTeam B NT-TE B SZ-B 2020-03-19 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű : :
    Hűha Merkapt Maraton Team SE A 2020-03-17 kedd 17:45 Budapesti Erőmű : :
    Complexpress Obsitos Sport Klub I. 2020-03-19 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
B06 2020-03-16 - 03-22 Piros Arany KrixTeam A 2020-03-17 kedd 17:30 NKM Gáz SE : :
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Complexpress Old Boys A 2020-03-17 kedd 15:00 Budapesti Erőmű : :
    Szabadkikötő Obsitos Sport Klub II. 2020-03-18 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep : :
    Merkapt Maraton Team SE B Fanyűvők 2020-03-19 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
A07 2020-03-23 - 03-29 Merkapt Maraton Team SE A Suhanó Golyó 2020-03-26 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Golyószórók Bp. Complexpress 2020-03-24 kedd 16:00 NKM Gáz SE : :
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre SZ-B Hűha 2020-03-24 kedd 17:45 Budapesti Erőmű : :
    Olajos Tarolók Obsitos Sport Klub I. 2020-03-23 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum : :
B07 2020-03-23 - 03-29 Piros Arany Battai Gurítók 2020-03-24 kedd 17:30 NKM Gáz SE : :
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Obsitos Sport Klub II. 2020-03-24 kedd 15:00 Budapesti Erőmű : :
    KrixTeam A Merkapt Maraton Team SE B 2020-03-25 szerda 16:30 Budapesti Erőmű : :
    Complexpress Old Boys A Szabadkikötő 2020-03-26 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
A08 2020-03-30 - 04-05 Merkapt Maraton Team SE A Golyószórók Bp. 2020-04-02 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Suhanó Golyó Complexpress 2020-03-31 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    KrixTeam B Hűha 2020-04-02 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű : :
    NT-TE B SZ-B Olajos Tarolók 2020-03-31 kedd 15:00 Budapesti Erőmű : :
B08 2020-03-30 - 04-05 Szabadkikötő Merkapt Maraton Team SE B 2020-04-01 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep : :
    Obsitos Sport Klub II. Piros Arany 2020-04-02 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE : :
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre Battai Gurítók 2020-03-31 kedd 17:45 Budapesti Erőmű : :
    Fanyűvők KrixTeam A 2020-04-01 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
A09 2020-04-06 - 04-19 Complexpress Merkapt Maraton Team SE A 2020-04-09 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Golyószórók Bp. Suhanó Golyó 2020-04-07 kedd 16:00 NKM Gáz SE : :
    Hűha Olajos Tarolók 2020-04-07 kedd 17:00 Budapesti Erőmű : :
    KrixTeam B Obsitos Sport Klub I. 2020-04-09 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű : :
B09 2020-04-06 - 04-19 Piros Arany NT-TE A 2020-04-07 kedd 17:30 NKM Gáz SE : :
    KrixTeam A Szabadkikötő 2020-04-08 szerda 16:30 Budapesti Erőmű : :
    Fanyűvők Complexpress Old Boys A 2020-04-08 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    Battai Gurítók Obsitos Sport Klub II. 2020-04-19 vasárnap 10:30 Budapesti Erőmű : :
A10 2020-04-27 - 05-03 Merkapt Maraton Team SE A Olajos Tarolók 2020-04-30 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    KrixTeam B Complexpress 2020-04-30 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű : :
    Golyószórók Bp. Obsitos Sport Klub I. 2020-04-28 kedd 16:00 NKM Gáz SE : :
    Suhanó Golyó NT-TE B SZ-B 2020-04-28 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
B10 2020-04-27 - 05-03 Piros Arany Szabadkikötő 2020-04-28 kedd 17:30 NKM Gáz SE : :
    Fanyűvők NT-TE A 2020-04-29 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    Complexpress Old Boys A Obsitos Sport Klub II. 2020-04-30 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Battai Gurítók Merkapt Maraton Team SE B 2020-05-03 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
A11 2020-05-04 - 05-10 Hűha Obsitos Sport Klub I. 2020-05-05 kedd 17:00 Budapesti Erőmű : :
    Complexpress Olajos Tarolók 2020-05-07 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Golyószórók Bp. NT-TE B SZ-B 2020-05-05 kedd 16:00 NKM Gáz SE : :
    KrixTeam B Suhanó Golyó 2020-05-07 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű : :
B11 2020-05-04 - 05-10 Battai Gurítók Fanyűvők 2020-05-10 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
    KrixTeam A Complexpress Old Boys A 2020-05-06 szerda 16:30 Budapesti Erőmű : :
    Szabadkikötő NT-TE A 2020-05-06 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep : :
    Merkapt Maraton Team SE B Obsitos Sport Klub II. 2020-05-07 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
A12 2020-05-11 - 05-17 NT-TE B SZ-B Merkapt Maraton Team SE A 2020-05-12 kedd 15:00 Budapesti Erőmű : :
    Hűha Golyószórók Bp. 2020-05-12 kedd 17:45 Budapesti Erőmű : :
    Obsitos Sport Klub I. Suhanó Golyó 2020-05-14 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE : :
    Olajos Tarolók KrixTeam B 2020-05-11 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum : :
B12 2020-05-11 - 05-17 Merkapt Maraton Team SE B Piros Arany 2020-05-14 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Obsitos Sport Klub II. KrixTeam A 2020-05-14 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE : :
    Complexpress Old Boys A Battai Gurítók 2020-04-02 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Fanyűvők Szabadkikötő 2020-05-13 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
A13 2020-05-18 - 05-24 Merkapt Maraton Team SE A Obsitos Sport Klub I. 2020-05-21 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Complexpress NT-TE B SZ-B 2020-05-21 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Golyószórók Bp. KrixTeam B 2020-05-19 kedd 16:00 NKM Gáz SE : :
    Suhanó Golyó Hűha 2020-05-19 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
B13 2020-05-18 - 05-24 Piros Arany Complexpress Old Boys A 2020-05-19 kedd 17:30 NKM Gáz SE : :
    NT-TE A Merkapt Maraton Team SE B 2020-05-19 kedd 16:00 Budapesti Erőmű : :
    Fanyűvők Obsitos Sport Klub II. 2020-05-20 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    KrixTeam A Battai Gurítók 2020-06-03 szerda 16:30 Budapesti Erőmű : :
A14 2020-09-07 - 09-13 Olajos Tarolók Suhanó Golyó 2020-09-07 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum : :
    NT-TE B SZ-B Obsitos Sport Klub I. 2020-09-08 kedd 15:00 Budapesti Erőmű : :
    KrixTeam B Merkapt Maraton Team SE A 2020-09-10 csütörtök 17:00 Budapesti Erőmű : :
    Complexpress Hűha 2020-09-10 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
B14 2020-09-07 - 09-13 Piros Arany Fanyűvők 2020-09-08 kedd 17:30 NKM Gáz SE : :
    NT-TE A KrixTeam A 2020-09-08 kedd 16:00 Budapesti Erőmű : :
    Battai Gurítók Szabadkikötő 2020-09-13 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
    Merkapt Maraton Team SE B Complexpress Old Boys A 2020-09-10 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
A15 2020-09-14 - 09-20 Merkapt Maraton Team SE A Hűha 2020-09-17 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Obsitos Sport Klub I. Complexpress 2020-09-17 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE : :
    Olajos Tarolók Golyószórók Bp. 2020-09-14 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum : :
    NT-TE B SZ-B KrixTeam B 2020-09-15 kedd 15:00 Budapesti Erőmű : :
B15 2020-09-14 - 09-20 Fanyűvők Merkapt Maraton Team SE B 2020-09-16 szerda 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    KrixTeam A Piros Arany 2020-09-16 szerda 16:30 Budapesti Erőmű : :
    Complexpress Old Boys A NT-TE A 2020-09-17 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Obsitos Sport Klub II. Szabadkikötő 2020-09-17 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE : :
A16 2020-09-21 - 09-27 Suhanó Golyó Merkapt Maraton Team SE A 2020-09-22 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    Complexpress Golyószórók Bp. 2020-09-24 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Hűha NT-TE B SZ-B 2020-09-22 kedd 17:45 Budapesti Erőmű : :
    Obsitos Sport Klub I. Olajos Tarolók 2020-09-24 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE : :
B16 2020-09-21 - 09-27 Battai Gurítók Piros Arany 2020-09-27 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
    Obsitos Sport Klub II. NT-TE A 2020-09-24 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE : :
    Merkapt Maraton Team SE B KrixTeam A 2020-09-24 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Szabadkikötő Complexpress Old Boys A 2020-09-23 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep : :
A17 2020-09-28 - 10-04 Golyószórók Bp. Merkapt Maraton Team SE A 2020-09-29 kedd 16:00 NKM Gáz SE : :
    Complexpress Suhanó Golyó 2020-10-01 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Hűha KrixTeam B 2020-09-29 kedd 17:45 Budapesti Erőmű : :
    Olajos Tarolók NT-TE B SZ-B 2020-09-28 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum : :
B17 2020-09-28 - 10-04 Piros Arany Obsitos Sport Klub II. 2020-09-29 kedd 17:30 NKM Gáz SE : :
    Battai Gurítók NT-TE A 2020-10-04 vasárnap 10:30 KlubSirály Csónakház : :
    KrixTeam A Fanyűvők 2020-09-30 szerda 16:30 Budapesti Erőmű : :
    Merkapt Maraton Team SE B Szabadkikötő 2020-10-01 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
A18 2020-10-05 - 10-11 Obsitos Sport Klub I. KrixTeam B 2020-10-08 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE : :
    Merkapt Maraton Team SE A Complexpress 2020-10-08 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont : :
    Suhanó Golyó Golyószórók Bp. 2020-10-06 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE : :
    Olajos Tarolók Hűha 2020-10-05 hétfő 17:00 TÜKER MSC Sportcentrum : :
B18 2020-10-05 - 10-11 Complexpress Old Boys A Fanyűvők 2020-10-08 csütörtök 16:30 Postás SE Sporttelep : :
    Obsitos Sport Klub II. Battai Gurítók 2020-10-08 csütörtök 16:00 NKM Gáz SE : :
    NT-TE A Piros Arany 2020-10-06 kedd 16:00 Budapesti Erőmű : :
    Szabadkikötő KrixTeam A 2020-10-07 szerda 16:30 Csepel Szabadkikötő Sporttelep : :