Forduló Időszak Hazai csapat Vendég csapat Dátum Nap Időpont Sportlétesítmény Összfa arány Pontarány
A01 2022-09-19 - 09-25 Olajos Teke Klub Merkapt Maraton Team SE A 2022-09-19 hétfő 17:30 Fővárosi Vízművek SK 1563 : 1683 2 : 4
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre A Obsitos Sport Klub I. 2022-09-20 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1463 : 1297 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Piros Arany 2022-09-20 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1408 : 1373 4 : 2
    Rákoshegyi Vasutas Sport Egyesület A KrixTeam B 2022-09-23 péntek 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1557 : 1613 2 : 4
    KrixTeam A Suhanó Golyó 2022-09-22 csütörtök 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1648 : 1461 6 : 0
A02 2022-09-26 - 10-02 Merkapt Maraton Team SE A Merkapt Maraton Team SE B 2022-09-13 kedd 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1604 : 1419 6 : 0
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre A KrixTeam A 2022-09-27 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1513 : 1507 4 : 2
    Suhanó Golyó Piros Arany 2022-09-27 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1480 : 1533 2 : 4
    KrixTeam B Obsitos Sport Klub I. 2022-12-01 csütörtök 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1609 : 1178 5 : 1
    Rákoshegyi Vasutas Sport Egyesület A Olajos Teke Klub 2022-09-30 péntek 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1641 : 1490 5 : 1
A03 2022-10-03 - 10-09 Merkapt Maraton Team SE A Obsitos Sport Klub I. 2022-10-06 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1624 : 1175 6 : 0
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre A Suhanó Golyó 2022-10-04 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1433 : 1294 5 : 1
    Piros Arany Rákoshegyi Vasutas Sport Egyesület A 2022-10-06 csütörtök 17:30 Postás SE Sporttelep 1547 : 1559 2 : 4
    KrixTeam B Merkapt Maraton Team SE B 2022-10-06 csütörtök 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1563 : 1451 5 : 1
    Olajos Teke Klub KrixTeam A 2022-10-10 hétfő 17:30 Fővárosi Vízművek SK 1413 : 1686 1 : 5
A04 2022-10-10 - 10-16 Suhanó Golyó Merkapt Maraton Team SE A 2022-10-11 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1562 : 1585 2 : 4
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre A Olajos Teke Klub 2022-10-11 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1483 : 1300 5 : 1
    Obsitos Sport Klub I. Piros Arany 2022-10-13 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE 1347 : 1467 1 : 5
    KrixTeam B KrixTeam A 2022-10-13 csütörtök 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1726 : 1639 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Rákoshegyi Vasutas Sport Egyesület A 2022-10-13 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1300 : 1481 1 : 5
A05 2022-10-17 - 10-23 Merkapt Maraton Team SE A Rákoshegyi Vasutas Sport Egyesület A 2022-10-20 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1619 : 1491 5 : 1
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre A Merkapt Maraton Team SE B 2022-10-18 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1533 : 1295 5 : 1
    KrixTeam A Piros Arany 2022-10-20 csütörtök 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1697 : 1593 4 : 2
    Olajos Teke Klub KrixTeam B 2022-10-17 hétfő 17:30 Fővárosi Vízművek SK 1622 : 1666 2 : 4
    Obsitos Sport Klub I. Suhanó Golyó 2022-10-20 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE 1353 : 1445 1 : 5
A06 2022-10-24 - 10-30 KrixTeam A Merkapt Maraton Team SE A 2022-10-27 csütörtök 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1701 : 1594 4 : 2
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre A Rákoshegyi Vasutas Sport Egyesület A 2022-10-25 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1483 : 1483 3 : 3
    Piros Arany Olajos Teke Klub 2022-10-27 csütörtök 17:30 Postás SE Sporttelep 1625 : 1376 5 : 1
    Suhanó Golyó KrixTeam B 2022-10-25 kedd 16:00 Budapesti Elektromos Művek SE 1468 : 1572 2 : 4
    Merkapt Maraton Team SE B Obsitos Sport Klub I. 2022-10-27 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1469 : 1340 5 : 1
A07 2022-11-07 - 11-13 KrixTeam B Merkapt Maraton Team SE A 2022-11-10 csütörtök 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1566 : 1643 2 : 4
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre A Piros Arany 2022-11-08 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1491 : 1521 2 : 4
    Obsitos Sport Klub I. KrixTeam A 2022-11-10 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE 1498 : 1579 1 : 5
    Rákoshegyi Vasutas Sport Egyesület A Suhanó Golyó 2022-12-02 péntek 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1625 : 1479 6 : 0
    Merkapt Maraton Team SE B Olajos Teke Klub 2022-11-10 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1462 : 1415 4 : 2
A08 2022-11-14 - 11-20 Merkapt Maraton Team SE A Piros Arany 2022-11-17 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1622 : 1500 5 : 1
    Nagytétényi Tekézők Baráti Köre A KrixTeam B 2022-11-15 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1574 : 1519 4 : 2
    KrixTeam A Merkapt Maraton Team SE B 2022-11-17 csütörtök 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1641 : 1405 5 : 1
    Rákoshegyi Vasutas Sport Egyesület A Obsitos Sport Klub I. 2022-11-18 péntek 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1742 : 1592 5 : 1
    Olajos Teke Klub Suhanó Golyó 2022-11-21 hétfő 17:30 Fővárosi Vízművek SK 1514 : 1461 4 : 2
A09 2022-11-21 - 11-27 Nagytétényi Tekézők Baráti Köre A Merkapt Maraton Team SE A 2022-11-22 kedd 16:30 Budapesti Erőmű 1489 : 1455 5 : 1
    KrixTeam B Piros Arany 2022-11-24 csütörtök 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1709 : 1530 5 : 1
    Rákoshegyi Vasutas Sport Egyesület A KrixTeam A 2022-11-25 péntek 16:30 Rákoshegy MÁV állomás 1669 : 1630 5 : 1
    Merkapt Maraton Team SE B Suhanó Golyó 2022-11-24 csütörtök 16:00 Merkapt Maraton Sportközpont 1456 : 1384 5 : 1
    Obsitos Sport Klub I. Olajos Teke Klub 2022-11-24 csütörtök 17:30 NKM Gáz SE 1492 : 1348 5 : 1